Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Aktualności

Konkurs wędkarski 2016

24.04.2016

Ogłoszenie konkursu wędkarskiego na sezon letnio - jesienny 2016r.

Ogłaszamy konkurs wędkarski na największego szczupaka, sandacza, suma, okonia, leszcza oraz lina sezonu 2016. 

Warunkiem zgłoszenia jest przepisowe złowienie na wędkę na jeziorach Gospodarstwa ryby z danego gatunku (w terminie od ogłoszenia konkursu do 1.12.2016) oraz przesłanie zdjęć/filmu i informacji na naszą skrzynkę mailową.
Aby udokumentować swój połów, wędkarz powinien przesłać na adres mailowy poczta@bartolty.pl minimum dwa dobrej jakości zdjęcia lub krótki film z rybą (najlepiej żywą):
1) przy miarce tak, aby można było dokładnie określić długość ryby
2) wędkarza z rybą tak, aby można było określić miejsce połowu.

(Wędkarz musi mieć świadka, który potwierdzi połów. Trzeba podać: imię i nazwisko, miejsce i czas połowu, numer seryjny zezwolenia, numer telefonu oraz numer telefonu świadka. Wysłanie zdjęć lub filmu oznacza zgodę na ich wykorzystanie przez Gospodarstwo do celów rozstrzygnięcia konkursu oraz do publikacji na stronie WWW Gospodarstwa. Zdjęcie nie może przekraczać 8Mb, film 20Mb).

Dla osób, które złowią najdłuższe ryby z każdego gatunku, przygotowaliśmy nagrody w postaci całorocznych zezwoleń specjalnych na sezon 2017/2018.
Osoby, które zajmą drugie i trzecie miejsce w każdej kategorii, otrzymają nagrody w postaci bonów zakupowych, do zrealizowania w wybranych przez siebie sklepach wędkarskich (po 150 i 75 zł).

Wśród osób, które prześlą zgłoszenie i dodatkowo udokumentują wymóg metody „złów i wypuść”, rozlosujemy dodatkowe nagrody niespodzianki.

(Ogłoszenie wyników konkursu do 15.01.2017 na stronie www.bartolty.pl , nagrody zostaną przekazane w wybranym sklepie wędkarskim do 31.01.2017 lub zostaną wysłane pocztą).


« powrót

Wędkarstwo

Gospodarstwo Rybackie "Bartołty Wielkie" udostępnia wędkarzom ponad 2300 hektarów jezior...

Materiał zarybieniowy

Oferujemy materiał zarybieniowy wielu gatunków ryb jeziorowych oraz rzecznych...

Środki Unijne

Gospodarstwo Rybackie "Bartołty Wielkie" realizuje projekty współfinansowane przez Unię Europejską...