Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Aktualności

Uwaga konkurs!!!

20.01.2016

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich wędkarzy do wzięcia udziału w konkursie zimowym na najdłuższego oknia, leszcza i sieję...

Warunkiem zgłoszenia się do konkursu jest przepisowe złowienie na wędkę na jeziorach Gospodarstwa ryby z danego gatunku (w terminie od ogłoszenia konkursu do 31.03.2016) oraz przesłanie zdjęć/filmu i informacji na naszą skrzynkę mailową.

 Aby udokumentować swój połów, wędkarz powinien przesłać na adres mailowy poczta@bartolty.pl minimum dwa dobrej jakości zdjęcia lub krótki film z rybą (najlepiej żywą):

1)    przy miarce i wędce na lodzie – tak, aby można było dokładnie określić długość ryby.

2)    wędkarza z rybą tak, aby można było określić miejsce połowu.

 

 (Wędkarz musi mieć dwóch świadków, którzy potwierdzą połów. Trzeba podać: imię i nazwisko, miejsce i czas połowu, numer seryjny zezwolenia, numer telefonu oraz numery telefonów świadków. Wysłanie zdjęć oznacza zgodę na ich wykorzystanie przez Gospodarstwo do celów rozstrzygnięcia konkursu oraz do publikacji na stronie WWW Gospodarstwa. Zdjęcie nie może przekraczać 8Mb, film 15Mb)

 

 Dla osób, które złowią najdłuższe ryby z każdego gatunku przygotowaliśmy nagrody w postaci całorocznych zezwoleń specjalnych na sezon 2016/2017.

Osoby, które zajmą drugie i trzecie miejsce w każdej kategorii mogą się spodziewać nagrody niespodzianki.

 

(Ogłoszenie wyników konkursu do 15.04.2016 na naszej stronie, nagrody zostaną przekazane w wybranym sklepie wędkarskim w Olsztynie do 30.04.2016 lub zostaną wysłane pocztą.)


« powrót

Wędkarstwo

Gospodarstwo Rybackie "Bartołty Wielkie" udostępnia wędkarzom ponad 2300 hektarów jezior...

Materiał zarybieniowy

Oferujemy materiał zarybieniowy wielu gatunków ryb jeziorowych oraz rzecznych...

Środki Unijne

Gospodarstwo Rybackie "Bartołty Wielkie" realizuje projekty współfinansowane przez Unię Europejską...